top of page

Forum Mesajları

Emre Yükselen
Kurucu | Yönetici
17 Eyl 2020
In Soru-Cevap Forumu
Soru veya cevap gönderebilmek için kullanıcıların site üyesi olması gerekir. Foruma yeni katılacaksanız e-posta hesabınızı kullanarak kaydolun. Üye olmak aynı zamanda diğer kullanıcıların cevaplarına olumlu veya olumsuz oy verme olanağı sağlar. Forum sahibi olarak canlı sitenizden yeni moderatörler atayabilirsiniz. Moderatörlere sahip olmak etkileşimi artırmanın ve topluluğunuzu büyütmenin harika bir yoludur. Wix Forum'da, kullanıcıları engelleme, gönderileri bir kategoriden diğerine taşıma ve gönderileri silme gibi yalnızca forum sahiplerinin ve moderatörlerin yapmasına izin verilen belirli eylemler vardır.
0
0
5
Emre Yükselen
Kurucu | Yönetici
17 Eyl 2020
In Soru-Cevap Forumu
Burada forum soru gönderiniz yer alır. Forumlar ziyaretçilerinizin ilgisini çekip onları farklı konularda sohbet ve tartışmalara dahil etmek için mükemmel bir fırsattır. Katılımı arttırmak için forum konularıyla ilgili bilgiler paylaşabilirsiniz. Gönderileri düzenleme ve çarpıcı medya ögeleri ekleme özgürlüğüyle forumunuzu yönetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Forumunuzda değişiklik yapabilmek için önizleme modunda ya da yayınlanmış sitenizde olduğunuzdan emin olun. Yeni forum gönderileri oluşturabilir, gönderilerinizi düzenleyebilir ve konulara göre ayırmak için kategoriler kullanabilirsiniz. Kategorileri önizleme modundan yönetebilir ve sohbet başlatmak için dilediğiniz kadar kategori ekleyebilirsiniz.
0
0
4
Emre Yükselen
Kurucu | Yönetici
17 Eyl 2020
In Soru-Cevap Forumu
Forum üyeleri faydalı buldukları cevaplara olumlu oy verebilirler. En iyi cevaplar forum moderatörü tarafından sabitlenir ve böylece her zaman en üstte görünürler. Forumunuzda ziyaretçilerinizin birbirlerini daha iyi tanıyıp kendi profil sayfalarını kişiselleştirebilecekleri bir Üye Alanı bulunur. Üyeler ayrıca yeni gönderiler ekleyebilir, yorum bırakabilir ve gönderileri beğenebilirler. Ziyaretçiler üye olarak kaydolduklarında sohbetlere katılabilir, gönderileri takip edebilir, medya yükleyebilir, yorum bırakabilir ve takip ettikleri konulardaki yeni bildirimlerden haberdar olabilirler. Site sahipleri hem site üyeleriyle hem de ziyaretçilerle doğrudan konuşmak için Wix Chat'i kullanabilirler.
Sorularıma en iyi cevapları nasıl bulabilirim?  content media
0
0
1
Forum Posts: Members_Page

Emre Yükselen

Yönetici
Kurucu | Yönetici
+4
Diğer Eylemler
bottom of page